Як правильно комбінувати постери між собою?

 Варіантів для комбінації постерів між собою може бути безліч.

 

Невеликі за розміром зображення сміливо можна об’єднувати в цілі композиції, як вертикальні, так і горизонтальні.

А ось великі зображення краще розміщувати окремо.

Але існує також варіант створення композиції з одного великого і кількох маленьких плакатів, однак тут дуже важливо витримати правильний баланс.

Тематика постера повинна відповідати характеру і стилю інтер’єру, тому при складанні композиції з плакатів необхідно керуватися загальною стилістикою і темою.

Потрібно пам’ятати, що постери крім декоративної, несуть в собі ще й практичну функцію. Так, наприклад, ряд невеликих постерів, розташованих вертикально один над іншим, зробить стелю вашої кімнати візуально вище. А вузьку стіну можна візуально розширити, якщо повісити на неї один широкий постер. Однак, як і всюди, тут є свої нюанси.

Правильним рішенням буде приміряти макет постеру перед тим, як його розміщувати. 

1⃣Необхідно вирізати з газет або паперу прототип, розмір якого співпадатиме з розміром постеру. 

2⃣Далі спробувати зафіксувати його на місці, де ви плануєте розмістити плакат. Особливо доречним цей спосіб буде в тому випадку, коли ви плануєте зробити композицію одразу з декількох плакатів. 

3⃣Коли макет або макети будуть готові, треба встати навпроти місця, куди ви плануєте повісити постер. Далі, не опускаючи і не піднімаючи голови, позначити рівень, куди впирається ваш природно кинутий погляд. 

4⃣Приблизно на цьому рівні розмістіть прототип. І пам‘ятайте, що центр композиції має знаходитися в цій точці.

5⃣Відійдіть подалі, щоб оцінити результат. Якщо все влаштовує, ви можете впевнено повісити обраний постер на місце макета.

Рекомендовані статті