Як правильно підібрати постери, щоб вони працювали на інтер’єр, а не проти нього?

Красиві та якісні постери допомагають оживити і прикрасити простір, не зважаючи на його стиль. Лаше підібрати їх самостійно, та ще й так, щоб вони гармонійно вписалася в інтер’єр, – це далеко не найпростіше завдання.

 

Ось кілька порад від нашої команди, які можуть допомогти у вирішенні цього питання:

Дотримуйтеся єдиного стилю в приміщенні.

Вибирайте постери з підходящим сюжетом. Постер повинен доповнювати інтер’єр, а не суперечити його ідеям.

Поєднуйте постер за кольором з текстилем

(шторами, пледом, подушками або чохлами для пуфів). Таким чином в інтер’єрі буде проглядатися провідне поєднання кольорів.

 Відшукайте в інтер’єрі декоративні пари,

які будуть перегукуватися з темою постера. Таким чином ви зможете отримати ефектний результат. Наприклад, якщо на вашій тумбі стоїть вінтажний глобус, доповніть його зображенням парусника, який дрейфує у морських глибинах, або великим постером з картою світу.

 Підбирайте постери вже в готовий інтер’єр.

Спеціальний круг кольорів Іттена допоможе правильно поєднувати віддінки. Так, наприклад, постер у блакитних віддтінках відмінно подійде до інтер’єру з помаранчевим кріслом або пледом. А нейтральні відтінки – прекрасно підкреслять постери в чорній, сірій, або білій колірній гамі.

    

Як самостійно підібрати підходящу тему постера для інтер’єру?

Вам зовсім не обов’язково вчитися на декоратора або мати велику кількість грошей, щоб за допомогою постерів доречно і красиво оформити інтер’єр. Адже для цього не існує універсального правила. Необхідно орієнтуватися на загальне стилістичне рішення в просторі, яке ви хочете прикрасити. Наприклад, цегляна стіна — це чудовий фон для червоно-синього плакату в стилі авангард, а ось шпалери з ніжним квітковим принтом зовсім не підійдуть для таких експериментів.

   

Постери із зображенням апетитних продуктів відмінно впишуться в інтер’єр вашої кухні, а біля вашого домашнього кінотеатру у вітальні — доречний постер з театральною афішею в ретро стилі. І, начебто, такі поради здаються банальними, але це не зовсім так, адже якщо ви розмістите тематичні постери великого розміру — це завжди буде виглядати нестандартно і цікаво. До того ж є і такі стилі постерів, які практично в будь-якому інтер’єрі будуть виглядати доречно. Наприклад, постери з мотивуючими написами або ботанічними мотивами, або пін-ап, який уже давно став класикою.

Рекомендовані статті